logo
Üyelik İşlemleri
Sizi Arayalım
   Ana Sayfa       Turlar       YURTİÇİ TURLAR       Uçaklı Karadeniz,Yaylalar ve Batum Turları   

2690
Uçaklı Karadeniz,Yaylalar ve Batum Turları
“Yeşili ve Yaylalarıyla Karadeniz’e rüya gibi bir yolculuk..”
GÜZERGAH Trabzon-Sümela-Rize-Ayder-Hopa-Batum-Uzungöl-Giresun-Ordu-Boztepe-Ünye-Samsun-Amasya-Kastamonu-Safranbolu
GİDİŞ TARİHİ 25 Mayıs 2020
DÖNÜŞ TARİHİ 31 Mayıs 2020Konaklama Programı
6 Gece 7 Gün Veri alınamıyor.
6 Gece 7 Gün ( Uçak ile Trabzon’a Gidiş, Lüks Otobüsle Dönüş)

TUR TARİHLERİ :


 • 25-31 MAYIS (RAMAZAN BAYRAMI)

 • 21-27 HAZİRAN

 • 12-18 TEMMUZ

 • 2-8 AĞUSTOS (KURBAN BAYRAMI )

 • 30 AĞUSTOS-05 EYLÜL 2020


2020 KARADENİZ, YAYLALAR ve BATUM TURLARI

“Yeşili ve Yaylalarıyla Karadeniz’e rüya gibi bir yolculuk..”

UÇAKLA GİDİŞ OTOBÜSLE DÖNÜŞ

4*-5* OTELLERDE YARIM PANSİYON KONAKLAMA

TRABZON-SÜMELA-RİZE-AYDER-HOPA-BATUM- UZUNGÖL-GİRESUN-ORDU-BOZTEPE-ÜNYE-SAMSUN-AMASYA-KASTAMONU-SAFRANBOLU

6 Gece 7 Gün ( Uçak ile Trabzon’a Gidiş, Lüks Otobüsle Gezerek Dönüş)

TUR TARİHLERİ : 25-31 MAYIS (RAMAZAN BAYRAMI) / 21-27 HAZİRAN / 12-18 TEMMUZ / 2-8 AĞUSTOS (KURBAN BAYRAMI ) / 30 AĞUSTOS-05 EYLÜL 2020

Hareket: Bursa’dan sabah saat 04.00’ da FSM Bulvarı Akuğur önünden, saat 04.30’ da Haşim İşcan Doğanbey Otoparkı’ndan hareket.

 1.GÜN:  Trabzon – Rize - Ayder  : İstanbul’dan katılacak misafirlerimizle 06:00’da  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Niltur kontuarında buluşma.Uçak biniş İşlemleri sonrası Pegasus Havayollarının tarifeli sefer ile saat 07.40’da Trabzon’a uçuş. 09.25’de varış. Maçka’ya hareket ediyoruz. Yeşilin tüm tonlarını göreceğimiz Altındere milli parkı içerisinde Karadağ’ın eteklerinde kayaya oyularak inşa edilmiş olan SÜMELA Meryem Ana Manastırı’nı görüyoruz.(Restorasyon nedeniyle manastır kapalı olduğundan seyir terasından görülüp bilgilendirme yapılmaktadır.) 1.250 mt yükseklikteki manastırda ; Ayazma, Kaya Kiliseleri, Su Kemerleri ve Freskler bulunmaktadır. 13.yy da 1.Manuel Komnenus zamanında yapılan, 1584 de cami, 1964 de müze, günümüzde ise bir kısmı ibadete açılan AYASOFYA Camii'ni ziyaret ediyoruz. Trabzon hasır ve telkari sanatının örneklerini göreceğimiz atölye ve mağaza ziyaretimizin ardından öğle yemeğimizi alacağımız restoranımıza hareket ediyoruz. Restoranımızda yöresel lezzetleri tatma imkanı ( Serbest). Yemek sonrası Ayder’e hareket.  Yolumuz üzerinde yöreye özgü çay fabrikasında çay üretimini izleme ve alışveriş molası. Kestane, Kızılağaç, Doğu Ladini gibi bitki örtüsü ile süslü Fırtına Deresi’nin eşsiz güzelliğini seyrederek Çamlıhemşin’deki doğa harikası kaplıcası ile de ünlü AYDER YAYLASI’na çıkıyoruz. Buradaki ünlü Gelin Tülü Şelalesi’ni görüyoruz. Dileyen misafirlerimizle doğa yürüyüşü yaparak otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Ayder’deki  otelimizde.

2.GÜN:  Ayder – Hopa – Sarp Sınır Kapısı – GÜRCİSTAN (Batum) : Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası otobüsümüz ile Rize – Ayder Yaylası’ndan ayrılıyoruz. Zilkale ve Palovit Şelalesi (ekstra)  turumuz sonrası dileyenlerle FIRTINA DERESİ’nde  rafting ve zepline imkanı. Rize’de Rize Bezi atölyesinde alışveriş molası. Çayeli’nin ünlü kurufasulyecisinde yöresel lezzetleri tatmak için öğle yemeği molası veriyoruz. (Serbest) Mola sonrası Hopa’ya hareket ve otelimize yerleşme. Akşam yemeği sonrası Gürcistan sınırı geçerek Batum Gece Turu yapıyoruz. Rengarenk ışıklarıyla  Batum’da panoramik Gonio Apsoros Kalesi ve Gonio Köprüsü, Tarihi Orta Camii,,Poseidon Heykeli,Tiyatro Binası Piazza Meydanı, Ali ve Nino Heykeli, ışıklım ses gösterisi ve Batum Bulvarında gezinti sonrası  otelimize dönüş. Geceleme Hopa otelimizde.

3.GÜN: Hopa – Rize - Uzungöl : Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, Hopa’dan ayrılarak Rize bezi atölyelerinde yörenin tekstil ürünlerini tanıma ve alışveriş molası. Sürmene’de vereceğimiz yemek molası sonrası SÜRMENE bıçakçısına uğruyor, bıçakçılık sanatı hakkında bilgi alıp alışveriş yapabiliyoruz. Karadeniz’in simgesi Uzungöl’e hareket. UZUNGÖL’e varışımızda, göl çevresinde yürüyüş, fotoğraf ve alışveriş molası. Otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama Uzungöl Yente Yaylasındaki otelimizde..

4.GÜN: Uzungöl - Trabzon – Giresun: Sabah kahvaltı sonrası, Uzungöl’den ayrılarak  Trabzon Soğuksu mevkiindeki ATATÜRK KÖŞKÜ ile şehir merkezindeki Osmanlı eseri olan GÜLBAHAR HATUN Camii ve Türbesi’ni ziyaret ediyoruz. Yolumuz üzerinde ünlü Kirazın Anavatanı GİRESUN’da Milli mücadelenin önemli isimlerinden Topal Osman'ın mezarında bulunduğu Giresun Kalesi’ni ve Karadeniz'in tek adası olan Giresun adasını görüyoruz. Fındık diyarı Giresun'da fındık alışverişimiz sonrası Ordu’ya Hareket. Akşam yemeği ve Konaklama Ordu Ünye’deki otelimizde.

 

5.GÜN: Ordu – Boztepe -  Samsun – Amasya : Sabah Kahvaltısının ardından Ordu şehir merkezine hareket. ORDU'yu en güzel şekilde seyredebileceğimiz Boztepe'ye teleferikle çıkış.( Teleferik ücretleri misafirlerimize aittir.) Samsun'a hareket. Yolumuz üzerinde Karadeniz’in en güzel ilçelerinden biri olan ÜNYE'yi görüyoruz. Samsun'a varışımızda Kurtuluş Savaşımızın sembolü Bandırma Vapuru ve Samsun 19 Mayıs Anıtı'nı görüyoruz. Burada hatıra grup fotoğrafı çekimi sonrası serbest öğle yemeği molası. FERHAT İLE ŞİRİN ‘in efsanelere konu olmuş Yeşilırmak kıyısındaki AMASYA şehrine hareket. Osmanlı tarihinin kronolojik tarih sıralamasını görebileceğimiz Amasya’da, Ferhat ile Şirin Efsanesine Ait Su Kanalları, Aşıklar Müzesi, Gök Medrese, Mumyalar Müzesi, Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Şehzadeler yolu, Hazeranlar Konağı, Amasya Kalesi, Kral Mezarları (Panoramik), Yeşilırmak,  II. Beyazıd Külliyesi (restorasyonda), ve Saat Kulesi göreceğimiz başlıca eserler olacak. Şehir turu sonrası otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama Amasyadaki otelimizde.

6.GÜN: Amasya – Kastamonu – Safranbolu :  Sabah kahvaltı sonrası Amasya'dan ayrılış.  KASTAMONU’ya varış. Karaçomak Deresinin iki tarafına kurulmuş olan Kastamonu, Kurtuluş savaşında verdiği mücadeleler sebebiyle "Şehitler Diyarı" olarak anılmaktadır. Kastamonu’da turumuza Anadolu'nun üç sac ayağından biri olarak kabul edilen Şeyh Şaban-ı Veli Türbesi’ni ziyaret ettikten sonra, ünlü Hükümet Meydanı ve Şerife Bacı Anıtını görerek  Nasrullah Camii ve Meydanı’nda serbest zaman veriyoruz. Kastamonu’dan ayrılıyor, müzekent Safranbolu’ya gidiyoruz. Otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama Safranbolu’daki otelimizde.   

 7.GÜN: Safranbolu –  Bursa : Sabah kahvaltı sonrası Safranbolu şehir turumuzda göreceğimiz yerler ; Hıdırlık tepesi, Tarihi Türk Osmanlı mimarisi olan Safranbolu evleri, Kaymakamlar Evi, Cinci Hani, Köprülü ve İzzet Mehmet Pasa Camileri, Güneş Saati, Bakırcılar, Demirciler ve Manifaturacılar çarşılarını. Safranbolu’ya özgü lokum atölyelerindeki alışverişimizden sonra dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde Bursa’ya varıyor ve siz değerli misafirlerimizi bir sonraki Niltur seyahatinde buluşmak üzere aldığımız noktalara bırakıyoruz.

 

NOT: Rehberimiz, hava ve yol şartları nedeniyle tur programına sadık kalmak kaydıyla güzergahı revize etme hakkına sahiptir.

 

SARP SINIR KAPISI ,GÜRCİSTAN'A (BATUM) GEÇİŞ
NOT: Lütfen bu notu dikkatlice okuyunuz.

    Türkiye ile Gürcistan devletleri arasında yapılan anlaşma gereği T.C. vatandaşları Gürcistan'a üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan yeni (cipli) nüfus cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile  geçiş yapılması mümkün değildir.
    Ailesi ile birlikte (anne ve babanın aynı anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı konuklarımızın Gürcistan'a geçişleri için yanında    olmayan anne veya babanın noterden onaylı muvafakatnamesi  gerekmektedir. 
     Bebekler ve çocuklar dâhil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Tura çıkmadan evvel lütfen nüfus idaresine başvurarak çocuklarınızın nüfus cüzdanlarını fotoğraflı hale getiriniz.
     Nüfus cüzdanlarının  yırtık ve yıpranmış olmaması gerekmektedir.
     Üzerinde T.C. kimlik numarası olan nüfus cüzdanlarınızı tura çıkarken yanınıza almayı unutmayınız.
     Yurt dışı çıkış harcı olan 50 TL katılımcılar tarafından ödenir.

     Vizeye tabi olan yabancı uyruklu yolcularımız Gürcistan'dan Türkiye'ye girişte vize almaları zorunludur.
     Sınırdan geçiş;  yoğunluğa göre 1-2 saat sürmektedir.
      Sınır geçişi yaya olarak yapılmaktadır.
     Sınır geçişlerinde her yolcu yanında bulundurduğu eşyadan kendisi sorumludur. Bu nedenle oluşabilecek olumsuzluklardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

     Sarp Sınır Kapısında yaşanabilecek aşırı yoğunluk, sistem arızası yahut olağanüstü halden kaynaklı sair nedenlerle geçiş için 3 saati aşan bekleme süreleri söz konusu olduğunda, rehberimiz acentamız onayıyla Batum'a gidişten vazgeçerek alternatif olarak Batum yerine Rize şehir merkezi, Sürmene Çamburnu öğle molası programı gerçekleştirir. Bu durumda inisiyatif tamamen tur operatöründe olup, katılımcılar bu durumu kabul ederek turu satın almıştır.

 

                                                     * BU TURUMUZA TÜRKiYE'NiN HER YERiNDEN KATILABiLiRSiNiZ. BURSA DIŞINDAN KATILIM İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

ÜCRET VE HİZMET DETAYLARI

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI: 2690 TL / TEK KİŞİLİK ODA FARKI : 500 TL

7-11 YAŞ ÇOCUK: 2290 TL / 3-6 YAŞ ÇOCUK: 1790 TL / 0-2 YAŞ BEBEK: 150 TL 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Bursa-S.Gökçen transferi
 • Pegasus Havayolları tarifeli uçuşu ile S.Gökçen-Trabzon  Ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Belirtilen otellerde 6 Gece yarım pansiyon konaklama.
 • Açık büfe veya set menü 6  sabah kahvaltısı ve 6 akşam yemeği.
 • Lüks Mercedes Travego otobüs ile seyahatler.
 • Araçta sıcak soğuk ikramlar.
 • Ören yeri, Milli Park giriş ücretleri ( Altınpark Vadisi, Ayder Yaylası)
 • 65 yaş üstü ve 18 yaş altı öğrenci misafirlerimiz için Kültür Bakanlığı müze girişleri ücretsizdir.
 • Niltur Profesyonel  Rehberlik hizmetleri
 • Boztepe Teleferik Turu
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigorta Poliçesi
 • Kahvaltı Kumanya Paketi
 • Milli Park ve ören yeri giriş ücretleri
 • Katma Değer Vergisi

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle yemekleri,
 • Yemeklerde alınan içecekler,
 • Rafting  70 TL, Zilkale ve Palovit Şelalesi 35 TL, Lustra ve Kalaster Yayalaları 35 TL.
 • T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri (1 yıllık Sınırsız Müze Kart 70 TL)
 • Yurtdışı çıkış harcı 50 TL

 

 

 

MUTLAKA OKUYUNUZ;

UYARI : NİLTUR TURIZM HAVAYOLU ILE YOLCU ARASINDA ARACI KURUM OLUP, 28.09.1955 LAHEY PROTOKOLÜNE TABIDIR. ÖZEL UÇUSLARDA RÖTAR RISKI HER ZAMAN MEVCUTTUR VE UÇUS ÖNCESINDE SAATLER DEGISEBILIR. NİLTUR  BU DEGISIKLIKLERI EN KISA SÜREDE BILDIRMEKLE YÜKÜMLÜDÜR. YOLCU SAAT DEGISIKLIGI RISKINI KABUL EDEREK TURU SATIN ALMISTIR.

KATILIM KOŞULLARI : Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur. Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yas çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir. Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

HİZMET BEDELİ VE KAPSAMI
Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün değildir.Turlarımız otel, ulaşım aracı, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
MÜZEKART UYGULAMASI
Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar.

HAVA KOŞULLARI:
Yağmur ve sis olma olasılığı her zaman var. Zaman zaman soğuk olabileceği göz önüne alınarak malzeme getirilmelidir.

GEREKLİ MALZEMELER

Önceden giyilmiş yürüyüş ayakkabısı veya botu, yağmurluk (panço tercih edilmelidir) kolay giyilip çıkarılabilen rahat pamuklu giysiler, zaman zaman serin olabileceği düşünülerek kazak, polar(alt-üst) giysi, güneş kremi, şapka, bandana, küçük bir sırt çantası, yedek giysi ve çamaşır, yedek çorap, yedek ayakkabı, terlik, koruyucu krem, fotoğraf makinesi, pil, yedek film, yedek hafıza kartı ve şarj aleti, anti bakteriyel jel.

ÖĞLE YEMEKLERİ

-Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur.

DİĞER BİLGİLER

Hava ve yol koşullarına göre rehber programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Biz çok zorunlu olmadıkça programımızı aynen uyguluyoruz. Ancak aşırı yağış, heyelan gibi nedenlerden dolayı bir değişiklik söz konusu olursa rehberlerimizin ikinci, hatta üçüncü planları mutlaka vardır.
 

 

Konaklama Programı
Oteller
6 Gece 7 Gün Veri alınamıyor.

6 Gece Şehir ve Yayla Otellerinde Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği Dahil Konaklama

Konaklamaya yapılacak otelllerimizi ŞEHİR-OTEL sırasına göre aşağıda inceleyebilirsiniz;

 

MUTLAKA OKUYUNUZ;

UYARI : NİLTUR TURIZM HAVAYOLU ILE YOLCU ARASINDA ARACI KURUM OLUP, 28.09.1955 LAHEY PROTOKOLÜNE TABIDIR. ÖZEL UÇUSLARDA RÖTAR RISKI HER ZAMAN MEVCUTTUR VE UÇUS ÖNCESINDE SAATLER DEGISEBILIR. NİLTUR  BU DEGISIKLIKLERI EN KISA SÜREDE BILDIRMEKLE YÜKÜMLÜDÜR. YOLCU SAAT DEGISIKLIGI RISKINI KABUL EDEREK TURU SATIN ALMISTIR.

KATILIM KOŞULLARI : Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur. Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yas çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir. Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

HİZMET BEDELİ VE KAPSAMI
Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün değildir.Turlarımız otel, ulaşım aracı, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
MÜZEKART UYGULAMASI
Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar.

HAVA KOŞULLARI:
Yağmur ve sis olma olasılığı her zaman var. Zaman zaman soğuk olabileceği göz önüne alınarak malzeme getirilmelidir.

GEREKLİ MALZEMELER

Önceden giyilmiş yürüyüş ayakkabısı veya botu, yağmurluk (panço tercih edilmelidir) kolay giyilip çıkarılabilen rahat pamuklu giysiler, zaman zaman serin olabileceği düşünülerek kazak, polar(alt-üst) giysi, güneş kremi, şapka, bandana, küçük bir sırt çantası, yedek giysi ve çamaşır, yedek çorap, yedek ayakkabı, terlik, koruyucu krem, fotoğraf makinesi, pil, yedek film, yedek hafıza kartı ve şarj aleti, anti bakteriyel jel.

ÖĞLE YEMEKLERİ

-Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur.

DİĞER BİLGİLER

Hava ve yol koşullarına göre rehber programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Biz çok zorunlu olmadıkça programımızı aynen uyguluyoruz. Ancak aşırı yağış, heyelan gibi nedenlerden dolayı bir değişiklik söz konusu olursa rehberlerimizin ikinci, hatta üçüncü planları mutlaka vardır.
 

* BU TURUMUZA TÜRKiYE'NiN HER YERiNDEN KATILABiLiRSiNiZ. BURSA DIŞINDAN KATILIM İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

ÜCRET VE HİZMET DETAYLARI

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI: 2690 TL / TEK KİŞİLİK ODA FARKI : 500 TL

7-11 YAŞ ÇOCUK: 2290 TL / 3-6 YAŞ ÇOCUK: 1790 TL / 0-2 YAŞ BEBEK: 150 TL 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Bursa-S.Gökçen transferi
 • Pegasus Havayolları tarifeli uçuşu ile S.Gökçen-Trabzon  Ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Belirtilen otellerde 6 Gece yarım pansiyon konaklama.
 • Açık büfe veya set menü 6  sabah kahvaltısı ve 6 akşam yemeği.
 • Lüks Mercedes Travego otobüs ile seyahatler.
 • Araçta sıcak soğuk ikramlar.
 • Ören yeri, Milli Park giriş ücretleri ( Altınpark Vadisi, Ayder Yaylası)
 • 65 yaş üstü ve 18 yaş altı öğrenci misafirlerimiz için Kültür Bakanlığı müze girişleri ücretsizdir.
 • Niltur Profesyonel  Rehberlik hizmetleri
 • Boztepe Teleferik Turu
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigorta Poliçesi
 • Kahvaltı Kumanya Paketi
 • Milli Park ve ören yeri giriş ücretleri
 • Katma Değer Vergisi

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle yemekleri,
 • Yemeklerde alınan içecekler,
 • Rafting  70 TL, Zilkale ve Palovit Şelalesi 35 TL, Lustra ve Kalaster Yayalaları 35 TL.
 • T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri (1 yıllık Sınırsız Müze Kart 70 TL)
 • Yurtdışı çıkış harcı 50 TL

 

 

Misafirin kendi isteği doğrultusunda katılımını iptal etmesi durumunda;

 • Tur tarihine 30 gün kala yapılan iptallerde; ödemenin %90'ı misafirimize iade edilir.
 • Tur tarihine 15 gün kala yapılan iptallerde; ödemenin %75'i misafirimize iade edilir. 
 • Tur tarihine 7 gün kala yapılan iptallerde; ödemenin %50' si misafirimize iade edilir.   
 • Tur tarihine 2 gün kalan yapılan iptallerde; ödemenin %25'i misafirimize iade edilir.​​
 • Son 48 saat içerisindeki iptallerde iade yapılmayacaktır. 
  * Uçak bileti iptallerinde havayolu şirketinin kuralları geçerli olacaktır. 

Şirketimiz yapılacak iadeyi 7 iş günü içerisinde, misafirin ödeme yapmış olduğu yol ile iade edecektir.