logo
Üyelik İşlemleri
Sizi Arayalım
   Ana Sayfa       Turlar       YURTİÇİ TURLAR       Uçaklı Karadeniz Özel Yüksek Yaylalar Turu   

2490
Uçaklı Karadeniz Özel Yüksek Yaylalar Turu
GÜZERGAH ÇAYELİ HAREMTEPE(ÇEÇEVA)KÖYÜ -  FIRTINA VADİSİ- ŞENYUVA KÖYÜ(ÇİNÇİVA)-  SAL YAYLASI-  POKUT YAYLASI -  ZİLKALE- GİTO YAYLASI - BADARA YAYLASI - ŞİMŞİR ORMANI -PALOVİT ŞELALESİ-  TAR DERESİ(BULUT ŞELALESİ) - AYDER YAYLASI - AVUSOR YAYLASI- HUSER YAYLASI(BULUTLAR ÜLKESİ)-  ARHAVİ ÇİFTE KÖPRÜ -MENÇUNA ŞELALESİ -ARTVİN BORÇKA KARAGÖL - KİREMİTLİ KÖPRÜ -ÇAYKARA AT ÇİFTLİĞİ- TRABZON UZUNGÖL -  UZUNGÖL SEYİR TERASI -  RİZE BEZİ - SÜRMENE BIÇAKCILIK - ÇAY FABRİKASI
GİDİŞ TARİHİ 16 Haziran 2020
DÖNÜŞ TARİHİ 20 Haziran 2020Konaklama Programı
4 Gece 5 Gün Veri alınamıyor.
TUR TARİHLERİ :


 • 1.TUR : 16-20 HAZİRAN

 • 2.TUR : 23-27 HAZİRAN

 • 3.TUR : 30 HAZİRAN – 04 TEMMUZ 

 • 4.TUR : 7-11 TEMMUZ

 • 5.TUR : 21-25 TEMMUZ 

 • 6.TUR : 28 TEMMUZ -01 AĞUSTOS

 • 7.TUR : 11-15 AĞUSTOS 

 • 8.TUR : 25-29 AĞUSTOS

 • 9.TUR : 8-12 EYLÜL 2020

 • 10.TUR : 15-19 EYLÜL 2020


UÇAKLI KARADENİZ ÖZEL YÜKSEK YAYLALAR TURU

UÇAKLA TRABZON'A İNİŞ, TRABZON’DAN DÖNÜŞ

4*-5* OTELLERDE YARIM PANSİYON KONAKLAMA (4 GECE 5 GÜN)

VİP  MİNİBÜSLERLE YÜKSEK YAYLALAR TURLARI

EXTRA TUR YOK!

ÇAYELİ HAREMTEPE(ÇEÇEVA)KÖYÜ -  FIRTINA VADİSİ- ZIPLINE- ŞENYUVA KÖYÜ(ÇİNÇİVA)-  SAL YAYLASI-  POKUT YAYLASI -  ZİLKALE- GİTO YAYLASI - BADARA YAYLASI - ŞİMŞİR ORMANI -PALOVİT ŞELALESİ-  TAR DERESİ(BULUT ŞELALESİ) - AYDER YAYLASI - AVUSOR YAYLASI- HUSER YAYLASI(BULUTLAR ÜLKESİ)-  ARHAVİ ÇİFTE KÖPRÜ -MENÇUNA ŞELALESİ -ARTVİN BORÇKA KARAGÖL - KİREMİTLİ KÖPRÜ -ÇAYKARA AT ÇİFTLİĞİ- TRABZON UZUNGÖL -  UZUNGÖL SEYİR TERASI -  RİZE BEZİ - SÜRMENE BIÇAKCILIK - ÇAY FABRİKASI

 Niltur ekibince hazırlanan Özel Yüksek Yaylalar Turu'muz, Karadeniz kentlerinin merkezlerini değil;  doğal güzelliklerini ve yaylalarını odak noktaya taşımıştır. Turumuz her gün 1 ile 4 saatlik zorunlu olmayan, hafif ve orta zorlukta doğa yürüyüşleri içermektedir. Yaklaşık her gün yaylalara ulaşım; yayla yollarına uygun minibüs transferleri ile yapılmaktadır. Bu özel turumuz tüm doğasever misafirlerimizin beklentileri, görüşleri ve uyarıları dikkate alınarak titizlikle hazırlanmıştır. 

HER TUR İÇİN KONTENJANIMIZ 15 KİŞİDİR.

TUR TARİHLERİ :16-20 HAZİRAN / 23-27 HAZİRAN / 30 HAZİRAN – 04 TEMMUZ  / 7-11 TEMMUZ / 21-25 TEMMUZ  / 28 TEMMUZ -01 AĞUSTOS /  11-15 AĞUSTOS   / 25-29 AĞUSTOS  / 8-12 EYLÜL 2020 / 15-19 EYLÜL 2020

Hareket: ………. günü sabah saat …… ‘de Bursa’dan hareketle İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na hareket. ………. Havayolları …….. sefer sayılı uçağıyla saat …….. 'da Trabzon’a uçuş.

 

1.GÜN  Bursa-Sabiha Gökçen- Trabzon Rize Fırtına Vadisi-Zipline -  Çamlıhemşin-Çat Vadisi-Şenyuva(Çinçiva) Köyü- Sevdaluk Köprüsü- Sal Yaylası-Pokut Yaylası

Aracımız tarafından Trabzon Havalimanında karşılanma akabinde yerel restoranımıza gidip kahvaltımızı alıyoruz.(extra).Kahvaltı akabinde yeşil düşlere yolculuğumuz başlıyor. Rize’ye doğru hareket ediyoruz. Çamlıhemşin’e gelmeden önce Fırtına Vadisi boyunca dere sesi eşliğinde yaylalara doğru tırmanmaya başlıyoruz. Fırtına vadisi üzerinde adrenalin dolu  Zipline(ip aktivitesi)'yi de yaptıktan sonra Fırtına deresi eşliğinde Çamlıhemşin’e doğru yola çıkıyoruz. Rize’nin en ufak ilçesi olan Çamlıhemşin’e geldikten sonra rotamız olan Çat vadisine giriyoruz. ilk durağımız hemşin yerleşim yeri olan şenyuva(çinçiva köyü). Köyde eski ahşap ve taş konakları, çinçiva köprüsünü, sevdaluk dizisinin cekıldigi yerleri gezdikten sonra artık Pokut yaylasına doğru yola çıkabiliriz. Yine Hemşin yaylalarından biri olan 2050 rakımdaki Pokut Yaylasına 1 saat 15 dakikalık yolculuğumuzun ardından yaylamıza varıyoruz. Manzaranız: çat vadisi, amlakit yaylası, hazindağ yaylası. Gazete ve dergilerde birçok kez konu olan her zaman güzelliği ve doğallığıyla göz kamaştıran Pokut Yaylası karşınızda.  Pokut Yaylası’ndan Sal yaylasına yaya olarak yürüyoruz. Karadeniz’in etkileyici manzaraları ile Pokut-Sal Yaylaları arasında orman içi bir yürüyüş yaparken; “İyi ki buradayım” diyeceğiniz bir gün bizi bekliyor. .(Yürüş yolu düzlük ve çam ağaçları mevcut olup, bol oksijenli bir bölgedir.Grup yürümek istemez ise araç ile geçebiliriz.) Yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra muhteşem manzara eşliğinde günbatımını izliyor ve akabinde otelimize hareket ediyoruz.. Akşam Yemeği ve Konaklama 5*  Ayder Kaçkar Resort Hotel'de.

Yürüyüş:20 dakika       Zorluk derecesi:kolay,hafif eğimli

 

2.GÜN  Zilkale-Palovit Şelalesi-Şimşir Ormanları- Badara Yaylası- Gito Yaylası-Ayder Yaylası

Otelimizde saat 08.00’da yapacak olduğumuz sabah kahvaltısının ardından yönümüzü bölgenin en güzel vadilerinden olan Çat Vadisine doğru yola çıkıyoruz. İlk olarak  Zil kaleye (kale-i zir ) fotoğraf ve çay molası veriyoruz.Kesin olmasa da 5.yy dayanan tarihi ile Bizans kalesi olan ve Fatih Sultan Mehmet döneminde fethedilen kalemizi tekrardan fetih için hazır olun. Kale gezisinin ardından yerden yüksekliği 15 metre olan ve  bölgemizin en yüksek debisine sahip olan Palovit Şelalesine gidiyoruz. Palovit Şelalesi gezimizi tamamladıktan sonra yaklaşık olarak 1.30 dakikalık yolculuğumuzun 2100 rakımda bulunan Gito Yaylası’na varıyoruz. Manzaranız Kaçkar dağları, Tatos dağları, Altıparmak Dağları hepsi gözümüzün önünde.  Gito yaylasında salıncak keyfimizin ardından 20 dakika sürecek olan yolculuğumuzdan sonra Badara Yaylasına varıyoruz. Badara yaylası(Kardeşim benim 2) sinema filminin çekildiği yerdir. Badara yaylasında öğle yemeğimizi alıyoruz daha sonra tekrardan Çat Vadisine doğru devam ediyoruz. Burada bizi Şimşir ormanları karşılıyor. Ormanın hemen karşı tarafında Çat Deresi akıyor. Şimşir ormanları gezimizin ardından bölgenin eski köprülerinden biri olan ortan kemer köprüsünü ziyaret ediyoruz.Bölgedeki en eski taş kemer köprülerden birisi.Daha sonra akşam yemeği ve konaklama için Ayder yaylasına  dönüyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama 5*  Ayder Kaçkar Resort Hotel'de.

 

3.GÜN  Tar deresi yürüyüşü-Hala Vadisi-Bulut Şelalesi-Ayder Yaylası-Avusor Yaylası-Huser Yaylası(Bulutlar ülkesi)

Otelimizde saat 08.00’da yapacak olduğumuz sabah kahvaltısının ardından sonra otelden ayrılıyoruz.Rotamız, ilk olarak Hala Vadisinde bulunan yaklaşık 30 dakikalık kolay bir yürüyüş sonunda 250 metre yükseklikteki Tar deresi (Tar Şelalesi)‘ne gelmiş oluyoruz. Burada Bulut Şelalesini fotoğraflıyor ve dinleniyoruz. Daha sonra doğa yürüyüşü yaparak araçlarımıza geçiyoruz ve Ayder yaylasına öğlen yemeğimizi almak için yola çıkıyoruz. Öğlen yemeğimizin ardından  bulutların ülkesi olan Huser Yaylasına çıkıyoruz. Ayaklarınızın altında Palakçur yaylası, Avusor, Çeymakçur ve Kavrun Vadileri, arkanızda Karadeniz sahil şeridi, karşınızda Hazindağ ve Pokut Sal sırtları, yani 0 m den 4000 m ye kadar her yeri görebiliyorsunuz. Ortalama rakım 2500 m. Tulum eşliğinde horon etkinliğimizi burada da gerçekleştiriyoruz. Yayla gezimizden sonra gün batımınıda fotoğrafladıktan sonra dinlenmek üzere otelimize geçiyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama 5*  Ayder Kaçkar Resort Hotel'de.
Not: (Hava yağışlı olması durumunda yol riski ve araçların mahsur kalmasından ötürü huser yaylasına çıkılmayabiliyor. Rehberimizin tavsiyelerine lütfen uyunuz)

 

4.GÜN Arhavi – Mençuna Şelalesi – Borçka ( Karagöl) –   Artvin

Sabah Kahvaltımızı yaptıktan sonra Fırtına Vadisinden ayrılıyoruz. Direkt olarak Artvin’in Arhavi İlçesi’nde bulunan ilk durağımız Arhavi çifte köprü. Resmi kayıtlarda 18 y.y. da yapılan bir köprüdür dense de yaklaşık 650-700 yıllık bir köprü olduğu sanılmaktadır. Moloz taş ve kesme taşlardan inşa edilmiştir. Tümüyle merkezkaç kuvveti ile hesap edilerek çok hassas dengeler üzerine kurulmuş bir köprüdür. Burada verdiğimiz ufak bir molanın ardından Mençuna Şelalesine doğru devam ediyoruz. Araç yolunun bitiş noktasında aracımızı park ederek asma köprüden geçip patika yoldan devam ederek 25-30 dk süren yürüyüşün ardından o muhteşem Mençuna Şelalesine varıyoruz. Mençuna şelalesinin yüksekliği yaklaşık 90 metre olup Türkiye’nin en yüksek şelalesidir. Doğası ile ziyaretçileri kendine hayran bırakan Mençuna Şelalesi Arhavi’nin en çok ziyaret edilen yerlerinden birisidir. Ardından Artvin Borçka Karagöl’e doğru yola çıkıyoruz yol üzerinde öğle yemeği molası verip yaklaşık olarak 1 saat 30 dk sonra Borçka Karagöl’e varıyoruz. Dünyanın en güzel göllerinden birisi olan Borçka Karagöl ,Klaskur Yaylasının yakınlarında yaşanan bir toprak kayması sonucu oluşmuştur. Gölün üzerinde yer alan platforma çıkıp muhteşem bir doğa manzarası içerisinde harika fotoğraflar çekilebilirsiniz. Göl kenarında verilecek serbest zamanın ardından mükemmel bir yayla gününü sona erdirdikten sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama 4*  Grand Artvin Hotel'de.

5.GÜN Rize Bezi – Sürmene Bıçakçılık- Çay Fabrikası – Çaykara At Çiftliği – Kiremitli Köprü –Uzungöl – Uzungöl Seyir Terası - Trabzon Havalimanı - Sabiha Gökçen - Bursa

Otelde alacağımız kahvaltının ardından programdaki son turumuza başlıyoruz. İlk önce yöresel alışveriş yapabileceğiniz ve hediyelik eşyalar alabileceğiniz Rize bezi,Sürmene bıçakçılık,ve çay fabriklası’na uğruyoruz. Çay sunumu ve çay tanıtımı yapıldıktan sonra  yeşil çayı,siyah çayı deneme fırsatınız olacak. Ardından Trabzon Uzungöl yolunda kiremitli köprüye ve çaykara at çiftliğine uğruyoruz burada dileyen misafirlerimiz atlara binip ufak bir tur atabilirler. Yolumuza devam edip Uzungöle varıyoruz. Deniz seviyesinden 1090 metre yükseklikte bulunan Uzungöl dik yamaçları ve muhteşem bir doğa örtüsü ile doğa tutkunlarını büyüleyici bir yer. Bu muhteşem manzarayı daha güzel bir şekilde görebilmeniz için Uzungöl seyir tepesine çıkıyoruz burada bolca fotoğraf çekip öğlen yemeği molası vereceğimiz yere gidiyoruz. Yemeğimizin ardından Uzungölde ki yapay şelaleleri de ziyaret ediyoruz. Trabzon Havalimanı’na hareket. …….. havayollarının  …….. sefer sayılı uçağı ile saat ……’da Sabiha Gökçen Havalimanı’na hareket. ……. varış. Bursa’ya hareket ve turumuzun sonu.

 

Not: Rehberimiz hava yol şartlarına bağlı olarak programın içeriği aynı kalmak şartıyla güzergahı revize etme hakkına sahiptir.

* BU TURUMUZA TÜRKiYE'NiN HER YERiNDEN KATILABiLiRSiNiZ. BURSA DIŞINDAN KATILIM İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

ÜCRET VE HİZMET DETAYLARI

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI: 2490 TL / TEK KİŞİLİK ODA FARKI : 400 TL

7-11 YAŞ ÇOCUK: 2090 TL / 3-6 YAŞ ÇOCUK: 1690 TL / 0-2 YAŞ BEBEK: 150 TL

 

ÜCRETE DAHİL  OLAN HİZMETLER:

 • S.Gökçen-Ordu /Trabzon –S.Gökçen  Ekonomi sınıfı gidiş-dönüş uçak biletleri
 • 4*/ 5* belirtilen yayla ve şehir otellerinde 4 gece yarım pansiyon konaklama.
 • Açık büfe veya set menü sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri.
 • 4 Sabah Kahvaltısı- 4 Akşam Yemeği
 • Minibüslerle seyahatler ve yayla turları
 • Ören yeri, Milli Park giriş ücretleri ( Altınpark Vadisi, Ayder Yaylası)
 • Lisanslı Rehberlik  ve Yayla Turları Asistanlık Hizmetleri

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Öğle yemekleri,
 • Yemeklerde alınan içecekler,
 • Müze giriş ücretleri (1 yıllık sınırsız Müze Kart 70 TL)
 • RAFTİNG (70 TL), ZİPLİNE ( 35 TL)

 

 

MUTLAKA OKUYUNUZ;

UYARI : NİLTUR TURIZM HAVAYOLU ILE YOLCU ARASINDA ARACI KURUM OLUP, 28.09.1955 LAHEY PROTOKOLÜNE TABIDIR. ÖZEL UÇUSLARDA RÖTAR RISKI HER ZAMAN MEVCUTTUR VE UÇUS ÖNCESINDE SAATLER DEGISEBILIR. NİLTUR  BU DEGISIKLIKLERI EN KISA SÜREDE BILDIRMEKLE YÜKÜMLÜDÜR. YOLCU SAAT DEGISIKLIGI RISKINI KABUL EDEREK TURU SATIN ALMISTIR.

KATILIM KOŞULLARI : Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur. Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yas çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir. Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

HİZMET BEDELİ VE KAPSAMI
Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün değildir.Turlarımız otel, ulaşım aracı, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

MÜZEKART UYGULAMASI
Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar.

Gerekli Malzemeler

Gereğinden çok eşya ve büyük valizlerle gelmemenizi öneriyoruz. Yanınıza tabanı kaymayan ve su geçirmeyen spor ayakkabı, yüksek yaylalara çıkıldığında derece düşeceğinden mevsimlik bir mont, yağmurluk (panço tercih edilmelidir) kolay giyilip çıkarılabilen rahat pamuklu giysiler, zaman zaman serin olabileceği düşünülerek kazak, polar(alt-üst) giysi, güneş kremi, şapka, bandana, küçük bir sırt çantası , yedek giysi ve çamaşır, yedek çorap, yedek ayakkabı, terlik, koruyucu krem, fotoğraf makinesi, pil, yedek film, yedek hafıza kartı ve şarj aleti, anti bakteriyel jel.

Diğer Bilgiler

 • Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur.
 • Karadeniz de her mevsim yağmur yağma ihtimali olduğundan yağmurluk getirmenizde fayda var ayrıca getirmeyenler de tur aracımızda tek kullanımlık yağmurluklar temin edilecektir.
 • Rehberiniz tur süresince eğlence dolu ve sorunsuz bir gezi geçirmeniz için yanınızda olacaktır; ancak yayla turu olması dolayısıyla bazı imkanların kısıtlı olması (tesis ulaşım zorluğu) sebebiyle beş yıldız hizmet koşulları beklemeyiniz.
Konaklama Programı
Oteller
4 Gece 5 Gün Veri alınamıyor.

MUTLAKA OKUYUNUZ;

UYARI : NİLTUR TURIZM HAVAYOLU ILE YOLCU ARASINDA ARACI KURUM OLUP, 28.09.1955 LAHEY PROTOKOLÜNE TABIDIR. ÖZEL UÇUSLARDA RÖTAR RISKI HER ZAMAN MEVCUTTUR VE UÇUS ÖNCESINDE SAATLER DEGISEBILIR. NİLTUR  BU DEGISIKLIKLERI EN KISA SÜREDE BILDIRMEKLE YÜKÜMLÜDÜR. YOLCU SAAT DEGISIKLIGI RISKINI KABUL EDEREK TURU SATIN ALMISTIR.

KATILIM KOŞULLARI : Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur. Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yas çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir. Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

HİZMET BEDELİ VE KAPSAMI
Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün değildir.Turlarımız otel, ulaşım aracı, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

MÜZEKART UYGULAMASI
Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar.

Gerekli Malzemeler

Gereğinden çok eşya ve büyük valizlerle gelmemenizi öneriyoruz. Yanınıza tabanı kaymayan ve su geçirmeyen spor ayakkabı, yüksek yaylalara çıkıldığında derece düşeceğinden mevsimlik bir mont, yağmurluk (panço tercih edilmelidir) kolay giyilip çıkarılabilen rahat pamuklu giysiler, zaman zaman serin olabileceği düşünülerek kazak, polar(alt-üst) giysi, güneş kremi, şapka, bandana, küçük bir sırt çantası , yedek giysi ve çamaşır, yedek çorap, yedek ayakkabı, terlik, koruyucu krem, fotoğraf makinesi, pil, yedek film, yedek hafıza kartı ve şarj aleti, anti bakteriyel jel.

Diğer Bilgiler

 • Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur.
 • Karadeniz de her mevsim yağmur yağma ihtimali olduğundan yağmurluk getirmenizde fayda var ayrıca getirmeyenler de tur aracımızda tek kullanımlık yağmurluklar temin edilecektir.
 • Rehberiniz tur süresince eğlence dolu ve sorunsuz bir gezi geçirmeniz için yanınızda olacaktır; ancak yayla turu olması dolayısıyla bazı imkanların kısıtlı olması (tesis ulaşım zorluğu) sebebiyle beş yıldız hizmet koşulları beklemeyiniz.

* BU TURUMUZA TÜRKiYE'NiN HER YERiNDEN KATILABiLiRSiNiZ. BURSA DIŞINDAN KATILIM İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

ÜCRET VE HİZMET DETAYLARI

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI: 2490 TL / TEK KİŞİLİK ODA FARKI : 400 TL

7-11 YAŞ ÇOCUK: 2090 TL / 3-6 YAŞ ÇOCUK: 1690 TL / 0-2 YAŞ BEBEK: 150 TL

 

ÜCRETE DAHİL  OLAN HİZMETLER:

 • S.Gökçen-Ordu /Trabzon –S.Gökçen  Ekonomi sınıfı gidiş-dönüş uçak biletleri
 • 4*/ 5* belirtilen yayla ve şehir otellerinde 4 gece yarım pansiyon konaklama.
 • Açık büfe veya set menü sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri.
 • 4 Sabah Kahvaltısı- 4 Akşam Yemeği
 • Minibüslerle seyahatler ve yayla turları
 • Ören yeri, Milli Park giriş ücretleri ( Altınpark Vadisi, Ayder Yaylası)
 • Lisanslı Rehberlik  ve Yayla Turları Asistanlık Hizmetleri

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Öğle yemekleri,
 • Yemeklerde alınan içecekler,
 • Müze giriş ücretleri (1 yıllık sınırsız Müze Kart 70 TL)
 • RAFTİNG (70 TL), ZİPLİNE ( 35 TL)

 

Misafirin kendi isteği doğrultusunda katılımını iptal etmesi durumunda;

 • Tur tarihine 30 gün kala yapılan iptallerde; ödemenin %90'ı misafirimize iade edilir.
 • Tur tarihine 15 gün kala yapılan iptallerde; ödemenin %75'i misafirimize iade edilir. 
 • Tur tarihine 7 gün kala yapılan iptallerde; ödemenin %50' si misafirimize iade edilir.   
 • Tur tarihine 2 gün kalan yapılan iptallerde; ödemenin %25'i misafirimize iade edilir.​​
 • Son 48 saat içerisindeki iptallerde iade yapılmayacaktır. 
   

Şirketimiz yapılacak iadeyi 7 iş günü içerisinde, misafirin ödeme yapmış olduğu yol ile iade edecektir.